ʻAno N LECOʻenehana kelepona
ʻenehana kelepona ʻoki hapa SMBB
Kelepona BifacialNā ʻenehana Module
Hana maikaʻi loa no ka Anti-PID Low LID
Nā hopena malu wela e emi iho ana
Ka Mana Kiʻekiʻe Loa Ka BOS a me ka LCOE Haʻahaʻa
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Kūlana Maʻamau
● Nā hoʻāʻo paʻakai/noe/amonia IEC61701/IEC62716
| Nā Kelepona Lā | Mono ʻano-N |
| Helu o nā Kelepona | 132 (6x20) |
| Nā Ana | 2382 x 1134 x 33mm |
| Kaumaha | 33.8kg |
| Aniani Mua / Hope | ʻO ke aniani semi-tempered i uhi ʻia he 2.0mm |
| Mōlina | ʻAnodized alumini metala (koho i hoʻoikaika ʻia me ka ukana kiʻekiʻe) |
| Pahu Hoʻohui | Ip68 i helu ʻia (3 diodes ma o ka pass) |
| Nā Kaula Hoʻopuka | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi | |
| Nā mea hoʻohui | Kūpono iā Mc4 |
| Hoʻāʻo ukana mīkini | Mua 5400Pa / Hope 2400Pa |
| PAPA MANA | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Mana kiʻekiʻe loa (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Ka Uila Kaapuni Hāmama (Voc) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| Au Pōkole Kaapuni (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Voltage ma ka mana kiʻekiʻe loa (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Mana Kiʻekiʻe Loa o kēia Mana (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| KA PONO O KE MODULE (%) | 22.40% | 22.58% | 22.77% | 22.95% | 23.14% | |||||
| STC: Irradiance 1000W/m², mahana o ke kelepona 25°C, AM1.5G NMOT: Irradiance 800W/m², mahana ambient 20°C, wikiwiki makani 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Loaʻa hope | Palena | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Mana kiʻekiʻe loa (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Ka Pono o ka Module STC (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Mana kiʻekiʻe loa (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Ka Pono o ka Module STC (%) | 25.76% | 25.97% | 26.18% | 26.40% | 26.61% | |
| 25% | Mana Loa (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Ka Pono o ka Module STC (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28.69% | 28.92% |
| Pahu | 40'HQ |
| Nā ʻāpana no kēlā me kēia pallet | 34 |
| Nā paleta no kēlā me kēia pahu | 20 |
| Nā ʻāpana no kēlā me kēia pahu | 680 |
| Mahana Modula Hana | -40℃ a i +85℃ |
| Ka Uila ʻōnaehana kiʻekiʻe loa | 1500 DC (IEC) |
| Ka helu Fuse Series kiʻekiʻe loa | 30A |
| Ka Hoʻomanawanui Mana | 0/+5W |
| Mahana Hana Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Ka helu mahana o Pmax | -0.29%/℃ |
| Ka helu mahana o Voc | -0.25%/℃ |
| Ka helu mahana o Isc | +0.045%/℃ |
ʻO ALife Solar Technology Co., Ltd.
Kelepona/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Leka uila: gavin@alifesolar.com
Hale 36, Hongqiao Xinyuan, Apana Chongchuan, Nantong City, Kina
www.alifesolar.com