| PAPAHANA UILA | NĀ PALAMA | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Mana kiʻekiʻe loa | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Ka uila hana maikaʻi loa | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Ka manawa hana maikaʻi loa | Imp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Ka uila kaapuni hāmama | Leo (V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Kaiapuni pōkole | ʻIsc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Pae mahana hana modula | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Ka uila ʻōnaehana kiʻekiʻe loa | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Ka mana fuse kiʻekiʻe loa | A | 25 | |||
| Ka laulā hoʻomanawanui mana | % | 0~+3% | |||
| *STC (Kūlana hoʻāʻo maʻamau): Hoʻomālamalama mua 1000W/m², Mahana kelepona 25 ℃, Spectrum AM1.5. | |||||
| Ka mahana hana i helu ʻia o ke kelepona | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Ka helu mahana mana kiʻekiʻe loa | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Ka helu mahana o ke anakahi uila hāmama | Leo | %/℃ | -0.24 |
| Ka helu mahana o ke au pōkole | ʻIsc | %/℃ | 0.04 |
| Pae palekana | Papa II |
| Palapala hōʻoia huahana | 12 mau makahiki o nā mea huahana a me nā ʻenehana |
| Palapala hoʻokō mana | 25 mau makahiki o ka mana linear output |
| *ʻO ka emi ʻana i ka makahiki mua he 2%. Mai ka makahiki aʻe, ʻoi aku ka emi ʻana o ka makahiki ma mua o 0.5%. ʻAʻole emi ka mana o ka module ma mua o 80% i ka makahiki 25. | |
| ʻAno kelepona | Kelepona TOPCon 182 × 91mm |
| Hoʻonohonoho ʻana o ke kelepona | 144 mau ʻāpana (12 × 12) |
| Ka nui o ka modula | 2260x1219x2.7mm |
| Kaumaha modula | 7.44kg |
| Pahu hoʻohui | Ka helu o ka pā IP68 |
| Uea hoʻopuka | 4mm², 500mm ka lōʻihi o ka ʻupena uwea. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi o ke kaula |
| ʻAno hoʻohui | Hoʻohālikelike ʻo MC4 |
| Mōlina | ʻAʻohe |
| Ukana paʻa mua (kaomi hau) | 5400Pa |
| Ukana paʻa hope (kaomi makani) | 2400Pa |
| Ka halihali | Kalaka Paepae 13m | Kalaka Paepae 17.5m | Pahu 20'C | Pahu 40'C |
|---|---|---|---|---|
| Ka nui | 13m | 17.5m | 20'C | 40'C |
| Paleta | 22 | 30 | 4 | 18 |
| ʻĀpana/Pallet | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Nā ʻāpana āpau | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Ka nui o ka ʻōpala (Pallet) | 2320 * 1110 * 1400mm | |||
| Mana kiʻekiʻe loa (W) | Ka Pono o ka Hoʻololi ʻana | Kaumaha | Palapala Hoʻokō Huahana | Palapala Hoʻokō Mana | Nā Nui Modula | Hoʻonohonoho ʻana o ke kelepona |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 makahiki | 25 mau makahiki | 2260x1219x2.7mm | 144 ʻāpana (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 makahiki | 25 mau makahiki | 2260x1110x2.7mm | 132 ʻāpana (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 makahiki | 25 mau makahiki | 2260x1020x2.7mm | 120 ʻāpana (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 makahiki | 25 mau makahiki | 2260x918x2.7mm | 108 ʻāpana (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 makahiki | 25 mau makahiki | 2260x825x2.7mm | 96 ʻāpana (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 makahiki | 25 mau makahiki | 2260x735x2.7mm | 84 ʻāpana (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 makahiki | 25 mau makahiki | 2260x644x2.7mm | 72 ʻāpana (6x12) |
| 120 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 makahiki | 25 mau makahiki | 1545x425x2.7mm | 72 ʻāpana (6x12) |
| 200 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 makahiki | 25 mau makahiki | 1150x927x2.7mm | 54 ʻāpana (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 makahiki | 25 mau makahiki | 1750x1150x2.7mm | 80 ʻāpana (8x10) |
ʻO ALife Solar Technology Co., Ltd.
Kelepona/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Leka uila: gavin@alifesolar.com
Hale 36, Hongqiao Xinyuan, Apana Chongchuan, Nantong City, Kina
www.alifesolar.com