ʻAno N LECOʻenehana kelepona
ʻenehana kelepona ʻoki hapa SMBB
Kelepona BifacialNā ʻenehana Module
Hana maikaʻi loa no ka Anti-PID Low LID
Nā hopena malu wela e emi iho ana
Ka Mana Kiʻekiʻe Loa Ka BOS a me ka LCOE Haʻahaʻa
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Kūlana Maʻamau
● Nā hoʻāʻo paʻakai/noe/amonia IEC61701/IEC62716
| Nā Kelepona Lā | Mono ʻano-N |
| Helu o nā Kelepona | 132 (6x22) |
| Nā Ana | 2384 x 1303 x 35mm |
| Kaumaha | 38.5kg |
| Aniani Mua / Hope | ʻO ke aniani semi-tempered i uhi ʻia he 2.0mm |
| Mōlina | ʻAnodized alumini metala (koho i hoʻoikaika ʻia me ka ukana kiʻekiʻe) |
| Pahu Hoʻohui | Ip68 i helu ʻia (3 diodes ma o ka pass) |
| Nā Kaula Hoʻopuka | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi | |
| Nā mea hoʻohui | Kūpono iā Mc4 |
| Hoʻāʻo ukana mīkini | Mua 5400Pa / Hope 2400Pa |
| PAPA MANA | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Mana kiʻekiʻe loa (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Ka Uila Kaapuni Hāmama (Voc) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Au Pōkole Kaapuni (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Voltage ma ka mana kiʻekiʻe loa (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Mana Kiʻekiʻe Loa o kēia Mana (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| KA PONO O KE MODULE (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| STC: Irradiance 1000W/m², mahana o ke kelepona 25°C, AM1.5G NMOT: Irradiance 800W/m², mahana ambient 20°C, wikiwiki makani 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Loaʻa hope | Palena | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Mana kiʻekiʻe loa (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Ka Pono o ka Module STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Mana kiʻekiʻe loa (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Ka Pono o ka Module STC (%) | 25.54% | 25.73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| 25% | Mana Loa (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Ka Pono o ka Module STC (%) | 27.77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| Pahu | 40'HQ |
| Nā ʻāpana no kēlā me kēia pallet | 32 |
| Nā paleta no kēlā me kēia pahu | 18 |
| Nā ʻāpana no kēlā me kēia pahu | 576 |
| Mahana Modula Hana | -40℃ a i +85℃ |
| Ka Uila ʻōnaehana kiʻekiʻe loa | 1500 DC (IEC) |
| Ka helu Fuse Series kiʻekiʻe loa | 35A |
| Ka Hoʻomanawanui Mana | 0/+5W |
| Mahana Hana Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Ka helu mahana o Pmax | -0.30%/℃ |
| Ka helu mahana o Voc | -0.24%/℃ |
| Ka helu mahana o Isc | +0.04%/℃ |
ʻO ALife Solar Technology Co., Ltd.
Kelepona/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Leka uila: gavin@alifesolar.com
Hale 36, Hongqiao Xinyuan, Apana Chongchuan, Nantong City, Kina
www.alifesolar.com